KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14497001
*
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/2 01:22:22
1
150 kr
21/2 17:04:00
2
150 kr
21/2 17:04:00
1
150 kr (Budbetjänt)
21/2 17:05:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrin johansson giclee fine art gicléetryck konst
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/2 01:22:22 | 1 | 150 kr |
21/2 17:04:00 | 2 | 150 kr |
21/2 17:04:00 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
21/2 17:05:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrin johansson giclee fine art gicléetryck konst
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09